Najlepší darček pre Vás a Vašich blízkych ...
Rozvoz rezaných kvetov nielen pre celé Slovensko
Doručenie už do 24 hodín na celom svete
   
 
slnečnica
Bratislava
Bardejov
Banská Bystrica
Humenné
Košice
Levice
Liptovský Mikuláš
Lučenec
Martin
Michalovce
Nitra
Nové Zámky
Piešťany
Poprad
Považská Bystrica
Prešov
Prievidza
Ružomberok
Spišská Nová Ves
Topoľčany
Trenčín
Trnava
Zvolen
Žilina
Ostatné - celé Slovensko
Česká republika
Donáška do celého sveta

Kytice z rezaných kvetov

Rezané kvety sú najčastejšie doručovaným darčekom z online kvetinárstva. Nie je žiadnou novinkou, že žiadna žena kvetom nepohrdne. Či sa jedná o ruže, tulipány, ľalie, gerbery, slnečnice alebo iné kvety, vždy dokážu obmäkčiť alebo potešiť jemnú ženskú dušu, ale rovnako potešia muža. Rezané kvety musia byť čerstvé maximálne 5 dní pre maximálnu kvalitu. Môžete si vybrať z jednodruhových kytíc rezaných kvetov ako niekoľko romantických ruží po rôzne kombinované kytice.

Kytica ruží

Kytica ruží, či už troch alebo päťdesiatich kvetov, je najžiadanejším artiklom online kvetinárstva. Kytica ruží je osvedčená klasika. Ruže sú zároveň exkluzívnym darčekom, ktorý za vás spoľahlivo vyjadrí, čo ním chcete povedať. Kytica z ruží môže byť jednofarebná, zákazníci objednávajú často napr. kyticu z červených ruží, alebo môže byť farebne zmiešaná. Očarujúce sú aj špeciálne darčeky z kvetov ruží. Ak si niečo u svojej polovičky vážne pokazíte, veľká kytica 50 alebo 100 ruží urobí ozajstné zázraky.

Ďalšie druhy rezaných kvetov

K rezaným kvetom patria všetky kvety, ktoré sa pestujú za účelom ich odrezania a následného aranžovania kytíc. Následne kvetinári kveti aranžujú, viažu kytice, ktoré si môžete objednať cez donášku kvetov. Okrem ruží patria k najčastejšie objednávaným rezaným kvetom tulipány, gerbery, frézie, karafiáty, ľalie a množstvo iných.
--------------------------------------------

Doručovanie kvetov

Pre celú ponuku donášky kvetov kliknite sem alebo na kvety v tomto stĺpci vyššie.

Ak chcete celú vidieť ponuku donášky darčekov kliknite na darček.

Zľava - online objednávky

Ak kliknete na kvety vyššie, otvorí sa vám celá ponuka donášky kvetov a iného darčekového tovaru.

Ak si objednáte donášku kvetov alebo iný tovar online na stránke, získate za objednávku "lupene", ktoré môžete použiť pri nasledujúcej objednávke ako zľavu.

Tulipány

Tulipány sú veľmi žiadanými kvetmi pre kytice na donášku. Vo svete ich existuje veľké množstvo druhov. Aj keď sa hovorí o Holandsku ako o krajine tulipánov, tulipány vznikli zrejme v Číne a najväčšiu druhovú pestrosť možno vidieť v pohoriach Pamír, Hindúkuš a v Kazachstane.

Gerbery

Gerbery sú známe predovšetkým ako rezané kvety. V tejto forme sú veľmi často objednávané zákazníkmi donášky kvetov. Občas sa však pestujú aj ako črepníkové kvety. Gerbery sú najčastejšie biele, červené, žlté a oranžové, existuje však viac druhov. Gerbery majú pomerne veľké kvety, preto ich v kytice nie je potrebný veľký počet.

Ľalie

Rezané ľalie sa používali na dekorácie už v staroveku. Vo svete existuje viac ako 100 druhov ľalií. Kvety ľalie majú typicky žašpicatené lupene vykrútené do vonkajšej strany. Farebná škála je veľmi široká, často sú lupene viacfarebné.
Copyright © donaska-kvetov.eu
Rezané kvety   ::   Črepníkové kvety   ::   Vône   ::   Dezerty   ::   Nápoje   ::   Darčeky