Najlepší darček pre Vás a Vašich blízkych ...
Rozvoz nápojov nielen pre celé Slovensko
Doručenie už do 24 hodín na celom svete
   
 
slnečnica
Bratislava
Bardejov
Banská Bystrica
Humenné
Košice
Levice
Liptovský Mikuláš
Lučenec
Martin
Michalovce
Nitra
Nové Zámky
Piešťany
Poprad
Považská Bystrica
Prešov
Prievidza
Ružomberok
Spišská Nová Ves
Topoľčany
Trenčín
Trnava
Zvolen
Žilina
Ostatné - celé Slovensko
Česká republika
Donáška do celého sveta

Alkoholické nápoje

Donáška kvetov doručuje aj alkoholické nápoje od vína po tvrdý alkohol. Alkoholické nápoje si môžete objednať pre seba alebo darovať svojim blízkym. Alkoholické nápoje sú častým darčekom, symbolizujú zábavu a drahšie druhy koňakov alebo whisky aj luxus. Najmä ak chcete obdarovať muža, alkoholické nápoje sú často správna voľba, ak to nie je v rozpore so zásadami obdarovaného. Alkoholické nápoje však nebývajú väčšinou vhodným darčekom pre ženy, snáď okrem šampanského a výnimočne aj kvalitného vína. Dámu by ste tvrdým alkoholickým nápojom mohli aj uraziť.

Víno

Ak máte radi nápoj pravdy, v donáške kvetov je na výber jednak biele víno, červené a ružové víno, z každej farby sú v ponuke vinárske skvosty. Pri kúpe vám nehrozí, že kúpite niečo neoverené. Už pri výbere značiek ako Mrva & Stanko vám musí byť jasné, že kvalita je prvoradá. Ceny sú však nižšie, ako by ste čakali.

Šampanské

Šampanské je typickým a žiadaným darčekovým tovarom, preto nesmie chýbať v ponuke donášky kvetov. Šampanské sa používa na symbolické prípitky pri oslave výročí a pri iných príležitostiach. Môžete si vybrať až cca 8 druhov šumivého šampanského vína. Šampanské je osvedčená klasika.
--------------------------------------------

Doručovanie nápojov

Pre celú ponuku donášky nápojov a kvetov kliknite sem alebo na kvety v tomto stĺpci vyššie.

Ak chcete celú vidieť ponuku donášky darčekov kliknite na darček.

Zľava - online objednávky

Ak kliknete na kvety vyššie, otvorí sa vám celá ponuka donášky kvetov, nápojov a iného darčekového tovaru.

Ak si objednáte donášku nápojov alebo iný tovar online na stránke, získate za objednávku "lupene", ktoré môžete použiť pri nasledujúcej objednávke ako zľavu.

Tvrdý alkohol

Tvrdý alkohol odporúčame darovať výhradne mužskej časti populácie. Pre pána je to bežný dar. Dobrá fľaša tvrdého alkoholu pána poteší, pokiaľ to nie je abstinent. A v bare sa alkohol nepokazí, počká si tam na vhodnú príležitosť alebo návštevu priateľov.

Whisky, cognac, bourbon, brandy

Najmä kvalitné druhy koňaku a whisky, ale aj bourbon a brandy sú dobrým darčekom pre pánov. Fľaša tvrdého alkoholu sa zvykne darovať ako vďaka za niečo, čo pre nás obdarovaný urobil alebo sa daruje k sviatku ako napríklad narodeniny. Zvykom niekedy býva priniesť fľašu alkoholu aj na návštevu.

Ovocné destiláty, likéry, miniatúry

Ovocné destiláty ako hruškovica, slivovica, čerešnovica, likéry ako Becherovka alebo fernet sa tešia obľube a sú často konzumované. Okolo ich výroby nebýva až taká veda ako pri niektorých iných alkoholických nápojoch. Miniatúrami alkoholických nápojov veľmi potešíte najmä ľudí, ktorých koníčkom je zbieranie takýchto miniatúr.
Copyright © donaska-kvetov.eu
Rezané kvety   ::   Črepníkové kvety   ::   Vône   ::   Dezerty   ::   Nápoje   ::   Darčeky