Najlepší darček pre Vás a Vašich blízkych ...
Rozvoz darčekov nielen pre celé Slovensko
Doručenie už do 24 hodín na celom svete
   
 
slnečnica
Bratislava
Bardejov
Banská Bystrica
Humenné
Košice
Levice
Liptovský Mikuláš
Lučenec
Martin
Michalovce
Nitra
Nové Zámky
Piešťany
Poprad
Považská Bystrica
Prešov
Prievidza
Ružomberok
Spišská Nová Ves
Topoľčany
Trenčín
Trnava
Zvolen
Žilina
Ostatné - celé Slovensko
Česká republika
Donáška do celého sveta

Darčeky pre všetkých

Donáška darčekov vám doručí rôzne darčeky a darčekové predmety. Od kvetov cez voňavky a dezerty, alkoholické nápoje až po šperky, plyšové hračky a bábiky. Máme niečo pre každú vekovú kategóriu, pre deti, ženy aj mužov. Darčeky si môžete objednať na svoju adresu alebo po zaplatení ceny za darček môžete nechať darček doručiť priamo do rúk obdarovanému. Takéto doručenie je samo o sebe pre obdarovaného veľké prekvapenie.

Darčeky pre ženy

Najčastejšie darčeky pre ženu sú kvety, voňavky a šperky. Ku gratuláciám žene k sviatku odporúčame v každom prípade nejakú peknú kyticu. Kvety môžete poslať dáme aj do práce. Ženy potešia aj črepníkové kvety. Kvety sa darujú mužom zriedkavejšie pri príležitostiach ako promócie a podobne. Čo sa týka vôní, asi je zbytočné o tom diskutovať. A šperky? Darujte svojej polovičke strieborné šperky so Swarovskeho prvkami z ponuky donáŠky kvetov a dáte nám za pravdu.

Darčeky pre mužov

Ak neviete, čo darovať mužovi, darujte mu dobrú fľašu. Šampanské sa symbolicky daruje ako doplnok k ďalším darčekom, ale kvalitný koňak alebo whisky povie niečo o vašom vkuse. Pánov tiež potešíte pánskymi vôňami, ktorých je v našej ponuke dostatok. Darčekové koše môžete darovať mužom aj ženám.
--------------------------------------------

Doručovanie darčekov

Pre celú ponuku donášky kvetov a darčekov kliknite sem alebo na kvety v tomto stĺpci vyššie.

Ak chcete celú vidieť ponuku donášky darčekov kliknite na darček.

Zľava - online objednávky

Ak kliknete na kvety vyššie, otvorí sa vám celá ponuka donášky darčekov a iného darčekového tovaru.

Ak si objednáte donášku kvetov, darčekov alebo iný tovar online na stránke, získate za objednávku "lupene", ktoré môžete použiť pri nasledujúcej objednávke ako zľavu.

Darčeky pre deti

Pre deti sú v donáškovej ponuke špeciálne detské darčeky. Pre dievčatá sú v ponuke originálne porcelánové bábiky a pre najmenších klasický darček - plyšové hračky od medvedíkov cez psíkov až po slona. Plyšové zvieratká majú deti rady. "Plyšák" poteší tiež vašu zaľúbenú polovičku.

Vianočné darčeky

Vianočné darčeky by mali byť trvanlivejšie ako napríklad kytica. Ak chcete na Vianoce darovať kvety, darujte kvety v črepníku, ktoré nájdete v našej donáške kvetov. Mužom a samozrejme ani ženám radšej nekupujte vianočné darčeky ako alkoholické nápoje a rezané kvety v kyticiach. Dobrá voňavka je napríklad ideálny vianočný darček. K vianociam sa nehodia ani darčekové koše.

Na narodeniny a sviatky

Naopak darčeky na narodeniny a sviatky sa odlišujú od vianočných darčekov. Ku gratulácii žene pridajte vždy kyticu, ku gratulácii pánovi darujte dobrú fľašu alkoholu alebo darčekový kôš. A ostatné sa zhoduje. Výhodou je, že všetky druhy darčekov si môžete nechať poslať z ponuky donášky darčekov.
Copyright © donaska-kvetov.eu
Rezané kvety   ::   Črepníkové kvety   ::   Vône   ::   Dezerty   ::   Nápoje   ::   Darčeky