Najlepší darček pre Vás a Vašich blízkych ...
Rozvoz izbových kvetov nielen pre celé Slovensko
Doručenie už do 24 hodín na celom svete
   
 
slnečnica
Bratislava
Bardejov
Banská Bystrica
Humenné
Košice
Levice
Liptovský Mikuláš
Lučenec
Martin
Michalovce
Nitra
Nové Zámky
Piešťany
Poprad
Považská Bystrica
Prešov
Prievidza
Ružomberok
Spišská Nová Ves
Topoľčany
Trenčín
Trnava
Zvolen
Žilina
Ostatné - celé Slovensko
Česká republika
Donáška do celého sveta

Črepníkové kvety ako darček

Viete, že aj črepníkové kvety môžete poslať z donášky kvetov ako darček? Posielať klasické rezané kvety je bežné. Skúste zmenu a potešte vašich blízkych objednaním donášky črepníkových kvetov do ich rúk ako darček. Črepníkové kvety potešia rovnako ako rezané kvety, ale samozrejme vydržia oveľa dlhšie a celý čas obdarovnému pripomínajú, od koho ich dostal. Napríklad tigrovaná orchidea rozkvitne v kvetináči niekoľkokrát ročne a vždy poteší a vás pripomenie obdarovanému.

Pošlite izbové kvety v črepníku

Nebojte sa poslať ako darček črepníkové kvety. V črepníkoch sa pestujú izbové kvety alebo balkónové kvety. Práve izbové kvety sú častom predmetom darčekov. Na výber sú rôzne druhy črepníkových orchideí, ľalií, begónie, antúrie, bonsai, palma, jasmín a množstvo iných typických črepníkových kvetov. Donáška črepníkových kvetov prebieha rovnako rýchlo a jednoducho ako donáška rezaných kvetov aranžovaných do kytíc.

Skrášlite a oživte si aj vy svoj domov

Aj keď donáška kvetov je väčšinou o posielaní kvetov priateľom a známym pri rôznych príležitostiach, môžete obdarovať rovnako seba a nechať si poslať kvety domov. V takomto prípade si zákazníci často objednávajú práve črepníkové kvety, ktoré im robia radosť po dlhú dobu. Živé kvety v črepníku doplnia a spestria interér, osviežia vzduch a často sa stanú aj obľúbeným koníčkom.
--------------------------------------------

Ako objednať kvety

Kliknite sem alebo na banner nad šípkami. Otvorí sa vám celá ponuka črepníkových a rezaných kvetov, značkových vôní a parfémov a iných darčekov. Stačí si vybrať a dokončiť jednoduchý proces objednávky.

Zľava - online objednávky

Ak kliknete na kvety vyššie, otvorí sa vám celá ponuka donášky kvetov a iného darčekového tovaru.

Ak si objednáte donášku kvetov alebo iný tovar online na stránke, získate za objednávku "lupene", ktoré môžete použiť pri nasledujúcej objednávke ako zľavu.

Dekorácia

Izbové kvety dekorujú a skrášľujú interiéry, či sa jedná o byty, domy alebo kancelárie. Keď v miestnosti nie je izbová rastlina, doslova v nej niečo chýba. Izbové kvety miestnosť rozjasnia, oživia a osviežia aj vzduch, lebo produkujú pri fotosyntéze kyslík.

Potešenie

Buď pošlite kvety vašim blízkym a potešte ich alebo urobte radosť sebe a objednajte si črepníkové kvety v donáške kvetov na svoju adresu a umiestnite si ich vo svojom domove. Takéto živé kvety vám budú robiť radosť po dlhú dobu, pokiaľ sa o ne budete zodpovedne starať.

Hobby

Pozor, kvety sú návykové, ale v tom dobrom zmysle. Keď skúsite pestovať izbové kvety, veľmi ľahko si to obľúbite a pre množstvo náhodných pestovateľov sa črepníkové kvety stávajú koníčkom. Viete si predstaviť krajšie hobby?
Copyright © donaska-kvetov.eu
Rezané kvety   ::   Črepníkové kvety   ::   Vône   ::   Dezerty   ::   Nápoje   ::   Darčeky